Hankook Kinergy XP Dört Mevsim Lastiği Yeteneklerini Sergiliyor 1

Hankook Kinergy XP Dört Mevsim Lastiği Yeteneklerini Sergiliyor

Hankook lastikleri 2024 yılı ilk çeyreğinde Kuzey Amerika pazarında Hankook Kinergy XP (H446) olarak bilinen Kinergy lastik ailesine yeni bir seri ekledi. Bu grand touring lastiği, kompakttan daha büyük ebatlı ve yüksek performanslı araçlara kadar çeşitli kategorilere hitap edecek. Çok çeşitli binek otomobiller ve crossover’lar için özel olarak tasarlanan bir dört mevsim lastiği olarak sunuluyor.

4 Mevsim Lastiği Hankook Kinergy XP, Nasıl Performans Sunuyor?

Hankook Kinergy XP 4 mevsim lastiği, farklı hava ve yol koşullarında güvenilir performansı vurgulamak üzerine konumlandırılmıştır. Hankook lastikleri, ıslak zemin üzerinde ve karda geliştirilmiş frenleme yeteneklerini, sürüş sırasında geliştirilmiş konforu, azaltılmış gürültüyü ve yüksek kilometre performansını, uzatılmış hizmet ömrünü vurgulamaktadır. Hankook Kinergy XP dört mevsim lastik, farklı hava koşullarında konfor ve kavrama arasında bir denge kurmayı amaçlamaktadır.

Hankook Kinergy XP Teknolojik Özellikleri Nedir?

Hankook Kinergy XP, önceki modele kıyasla yol tutuşunu ve ıslak zemin frenleme performansını geliştirdi. Yeni bir dört mevsim silika bileşiği içeren lastik teknolojisindeki ilerlemelere sahip olan lastik performansıyla göz dolduruyor. Lastiğin 3D tasarımlı kılcal kanalları, eğimli omuz oluk duvarları ve artırılmış yoğunluğu, karda daha verimli hızlanma ve frenlemeye katkıda bulunuyor. Ayrıca, Corvex Sırt Yarıçapı Teknolojisi gibi yenilikler, lastiğin genel kullanım ömrünü artırıyor. Elastik malzemeler kullanılarak temas alanı ve Hankook Kinergy XP dört mevsim lastiğin profili optimize ediliyor.