185 65 r15 michelin lastik fiyatları

En Uygun 185/65R15 Michelin Lastik Fiyatları

Yumuşak lastik denildiğine akla gelen Michelin ürünleri, yüksek derecede doğal kauçuk oranına sahiptir. Böylece yüksek elastikiyete sahip olan Michelin lastikler, yüksek yol tutuş ve viraj performansı sergilemektedir. Doğru orantılı olarak fren mesafeleri de kısa olmakta ve yüksek derecede güvenlik sağlanmaktadır. Yumuşak lastik, aynı zamanda konforlu lastik anlamına da gelmektedir. En uygun 185 65 R15 Michelin lastik fiyatları ile online platformlar üzerinden satın alınabilen bu ürünler, sessiz ve konforlu sürüş sağlamaktadır.

Kampanyalı 185 65 15 Michelin Fiyatları

E-ticaret platformlarında sunulan çok sayıda Michelin lastik alternatifi içerisinde dört mevsim, kış ve yaz lastiği seçenekleri bulunmaktadır. Michelin kış lastikleri, 7 derece ve daha soğuk hava koşullarında üstün yol tutuşu ve yüksek çekiş gücü sağlamaktadır. İnternetten lastik satışı yapan e-ticaret platformları, kampanyalı 185 65 15 Michelin fiyatları ile alışverişe olanak sağlamaktadır.

Michelin lastikleri, esnek sırt yapıları ve yumuşak yapılı yanak bölgesi ile temas yüzeyini maksimum oranda muhafaza etmektedir. Yüksek manevra kabiliyeti ve viraj performansı sergilemektedir. İndirimli 185 65 R15 Michelin lastik fiyatları ile satın alabileceğiniz ürünler içerisinde yazlık lastikler de yer almaktadır. Michelin dört mevsim lastikler ise tüm mevsim koşullarında güvenlik ve performans sağlama amacıyla geliştirilmektedir.

En Hesaplı 185 65 R 15 Michelin Lastik Fiyatları

185/65R15 Michelin Primacy 4, Energy Saver+ gibi desenler, markanın yazlık lastik alternatifleri arasındadır. Hem ıslak hem kuru zeminlerde yüksek yol tutuş ve fren performansı sağlamaktadır. Michelin lastiklerin etiket değerleri de bu yüksek performansı göstermektedir. Gerçek dört mevsim lastiği olarak bilinen ürünler içerisinde yer alan Michelin CrossClimate+ ise kış koşullarında kullanılabileceğini belirten 3 Zirveli Dağ üzerinde Kar Tanesi (3PMSF) işaretlemesini taşımaktadır. Kuru, ıslak ve karlı zeminlerde kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra; Michelin Alpin 5 gibi kış lastikleri, en zorlu kış koşullarında güvenli bir şekilde yola devam edebilmeyi sağlamaktadır. Lastik kampanyaları ile tüm bu ürünler, en hesaplı 185 65 R 15 Michelin lastik fiyatları ile satın alınabilmektedir.