225 40 r18 continental lastik fiyatları

Kampanyalı 225/40R18 Continental Lastik Fiyatları

Dev Alman lastik markası Continental, sektörde 1871’den bu yana yer almaktadır. Premium lastik markaları arasında bulunmakta; ürettiği yumuşak lastikler, üstün yol tutuşu ve yüksek sürüş konforu sağlamaktadır. Kısa fren mesafeleri, üstün manevra kabiliyeti ve viraj performansı ile üst seviye güvenlik sunmaktadır. Markaya ait ürünler, en uygun 225 40 R18 Continental lastik fiyatları ile e-ticaret platformları üzerinden satın alınabilmektedir.

En Hesaplı 225 40 18 Continental Fiyatları

Online lastik satış siteleri, sürücülere çok sayıda avantaj sağlamaktadır. Bazı firmalar, en hesaplı 225 40 18 Continental fiyatları ile birlikte ücretsiz sevkiyat, vade farksız taksit ve anlaşmalı montaj hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda internetten lastik satın almak, daha fazla sayıda seçeneğe erişebilmeye imkân tanımaktadır. Güvenilir lastik siteleri, ürünlerin teknik özelliklerini ayrıntılı bir şekilde açıklamaktadır. Böylece lastik seçimi, çok daha doğru ve pratik olmaktadır.

Bu sitelerde markanın kış, 4 mevsim ve yaz lastikleri; avantajlı 225 40 18 Continental fiyatları ile satışa sunulmaktadır. Continental ContiSportContact, PremiumContact ve EcoContact serilerinde bulunan yazlık lastikler, premium performans sağlamaktadır. Markanın yaz lastikleri; yaz sıcaklarında hem ıslak hem kuru zeminlerde güçlü yol tutuş ve fren performansına sahiptir. 2254018 Continental ContiWinterContact serisindeki kış lastikleri ise sert kış şartlarında güvenlik sağlamak için geliştirilmektedir. Kışlık lastikler, yaz lastiklerinden farklı olarak; 7 derece altındaki sıcaklıklarda elastikiyetini koruyabilen hamura sahiptir. 0 derece ve altındaki zorlu kış koşullarında da test edilmiş; karlı ve buzlu zeminlerde güvenli oldukları onaylanmıştır. Bunun yanı sıra; Continental AllSeasonContact gibi dört mevsim lastikleri, 365 gün kullanıma uygun olacak şekilde geliştirilmektedir. Markanın yenilikçi Ar-Ge çalışmaları ve yıllara dayanan uzmanlığı, hem yaz hem kış aylarında etkin performans sunabilen ürünlerin geliştirilmesini sağlamaktadır.

Kampanyalı 225/40R18 Continental Lastik Fiyatları

Continental; Mercedes, Audi, BMW gibi birçok önde gelen otomobil üreticisi tarafından fabrika çıkışı lastik markası olarak tercih edilmektedir. Orijinal ekipman lastikler; AO1, * (yıldız), MO gibi kısaltmalar ve işaretlemelerle belirtilmektedir. 22540 R18 ölçüsünde markanın çok sayıda run flat lastik seçeneği de bulunmaktadır. SSR ise Continental markasının tescilli runflat teknolojisinin adıdır. SSR / (Kendinden Destekli RunFlat) lastikler, delindiğinde azami 80 km / s hızla maksimum 80 km daha yoluna devam edebilmektedir. Bu ürünler, kampanyalı 225/40R18 Continental lastik fiyatları ile online lastik satış platformları üzerinde bulunabilmektedir.