Nokian İş Makinası Lastiği Ürün Gamını Geliştiriyor 1

Nokian İş Makinası Lastiği Ürün Gamını Geliştiriyor

Nokian Grond Kare lastikleri yeni ebatlarıyla iş makinası portföyünde kompakt ekskavatörler için piyasada bulunmaktadır. Nokian Lastikleri, birkaç yıl önce sektöre sunulan ve belirtildiği üzere ekskavatör lastiği segmentinde yüksek performans elde etmişti. Tekrardan Nokian Ground Kare lastiklerinin küçük makineler için tasarlanan 600/40-22.5 ebadında sunulduğunu duyurdu.

Nokian Grond Kare Hangi Teknik Detayları İçeriyor?

Grond Kare lastikleri daha yüksek kesilme direnci için güçlendirilmiş bir yapıya sahipken, geniş bloklar ve büyük ayak izi yumuşak zeminde çekişi artırıyor. Buna ek olarak, yönsüz kademeli blok sırt deseni daha iyi sürüş konforu için optimize edilmiştir. Nokian Ground Kare 600/50-22.5, 650/45-22.5 ve 710/40-22.5 ebatlarında mevcuttur ve ayrıca 620/60B30 ve 620/60B34 beko ebatlarında da mevcuttur (son lastik ebatlarında demiryolu operasyonları için yarı kaygan versiyonlara sahiptir. Nokian ayrıca çeşitli renklerde ekskavatör tekerlekleri de üretmektedir.

Nokian Ürün Müdürü Kimmo Kekki: ‘’İş Makinası İçin En Uygun Seçenek.’’

“Nokian ürün müdürü Kimmo Kekki, “9-15 ton ağırlığındaki kompakt ve çevik tekerlekli ekskavatörler kentsel alanlardaki çeşitli işler için popülerdir. – Birçok modern ekskavatör, dar alanlarda manevra kabiliyetlerini artırmak için dört tekerlekten direksiyona sahiptir ve bu tür ekipmanlar için boyutlandırılmış Nokian Tires Ground Kare lastikleri ile müteahhitler zemin hasarını en aza indirebilirken, lastikler aynı zamanda yolda kullanımda yüksek düzeyde konfor ve yakıt verimliliği sağlar.

Ürün Modern Lastiklere Sahip İş Makinalarına Uyumlu mu?

Nokian lastikleri ürün müdürü Kekki ürünü uyum açısından da değerlendirdi. Nokian Ground Kare deseninin genellikle aralarına taş sıkışabilen ve ekipmanın durma tehlikesi yaratan ikiz tekerleklerin değiştirilmesinde kullanıldığını sözlerine ekledi. Kekki, “600/40-22.5 ebadındaki lastikler, ikiz konfigürasyonda 9.00-20 ebadında lastiklerle donatılmış makineler için uygundur.” Diyor. “Bu da onları birçok modern tekerlekli ekskavatör için uygun bir seçenek haline getiriyor.”