Continental Lastikleri Doğu Hindistan’da Büyümeye Devam Ediyor 1

Continental Lastikleri Doğu Hindistan’da Büyümeye Devam Ediyor

Continental lastikleri, yakın zamanda Doğu Hindistan’ın Ranchi ve Bihar eyaletlerindeki Patna şehirlerinde yeni parekende ağı olan Continental Premium Drive (CPD) mağazalarını açtı. Bu mağazalar, mükemmel müşteri hizmetleri sunmak için tasarlanmıştır ve son teknoloji ekipmanları ile donatılmıştır. Jant dengeleme, jant hizalama ve azot gibi hizmetler ile birlikte, Continental 205 55 r16 gibi üst düzey ürünler de sunulmaktadır.

Bu mağazalar ilgili şehirler için ilk CPD mağazalarıdır ve popüler olması beklenmektedir. Continental lastikleri müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için tasarlanmıştır. Bunun dışında Continental 205 55 r16 gibi ürünlerin yanı sıra, diğer üst düzey lastikler de sunulmaktadır.

Continental Lastik Firmasının Hamlesi Hindistan İçin Gelişim Fırsatı

Resmi açılış sırasında yaptığı konuşmada Continental Lastikleri Hindistan Pazarlama Bölümü Başkanı Rajnish Kochgave: ‘’Hindistan’ın ülke çapındaki perakende ayak izini artırmak için sürekli çaba sarf eden şirket için önemli bir pazar. ‘’ olduğunu kaydetti. “Ranchi ve Patna pazarındaki yeni Continental Premium Drive mağazaları, tüketicilerimizle ilişkimizi daha da güçlendirecek ve pazarda kaliteli ürünler ve çözümler sunmamıza yardımcı olacak” demiştir.

Continental Lastikleri Doğu Hindistan Mağazalarında Satılacak mı?

Continental lastikleri, ülke çapında 200’den fazla mağaza açarak, premium binek otomobil lastikleri arasında Comfort Contact CC6 segmentini tanıtacaktır.

Bu ürün çeşitliliğinin yanı sıra Ultra Contact UC6, Cross Contact AX6 gibi yelpazelerini satmaya başladı. Ayrıca, bu mağazalarda lastik ve araç bakımı için en son teknolojiler kullanılmaktadır. Continental Lastik Fiyatları bölge pazarında piyasa koşularına uygun rakamlarla satışta olacaktır, East Jail Road, Lalpur, Ranchi ve Hassan Manzil, Fraser Road, Patna gibi yerlerde bulunan mağazalar, Ashish Kundan ve Rajvansh Singh tarafından yönetilmektedir. Bu mağazalar, Continental PremiumContact 6, Continental Ecocontact 6 gibi ürünleri de stoklamaktadır.”