Sailun Lastikleri 2024 Yarış Serisi için FIA Tarafından Onaylandı 1

Sailun Lastikleri 2024 Yarış Serisi için FIA Tarafından Onaylandı

Çinli Sailun, 2024 yılından itibaren çeşitli FIA yarış serilerine lastik tedarik edecek. Sailun geçtiğimiz günlerde amiral gemisi marka lastiklerinin Fédération Internationale de l’Automobile (FIA) tarafından onaylandığını duyurdu. Bu sertifika ile Sailun, organizasyon tarafından desteklenen çeşitli yarış serilerinin resmi lastik tedarikçisi olmaya hazırlanıyor.

Sailum Lastikleri ile Yeni Teknolojiler Test Ediliyor

Sailun Europe Pazarlama Direktörü Stefan Cymbal, “Yarışlar yeni teknolojileri test etmemiz için ideal bir platform,” dedi. “Motor sporlarına aktif katılım sayesinde, ürünlerimizin verimliliğini ve sürdürülebilirliğini arttırmak için gelecekteki yenilikleri geliştirebileceğiz.” Sailun, bu yüksek profilli etkinliklere katılarak teknolojik ilerlemelerini geliştirmeyi ve bu gelişmeleri tüketici ürünlerine uygulamayı hedefliyor.

Sailun, Profesyonel Yarış Serilerine Lastik Tedarik Edecek

Sailun, 2024 yılından itibaren çeşitli profesyonel yarış serilerine lastik tedarik edecek. Bunlar arasında Çin’in Formula 4, TCR Asya, Çin Touring Car Şampiyonası (CTCC) ve Kore’nin Superrace’i yer alıyor. Birden fazla yarış formatına yönelik bu genişleme, Sailun’un motor sporları endüstrisindeki artan etkisini ve bağlılığını vurgulamaktadır.

Sailun Yarış Lastiği Teknolojileri Hakkında

Sailun lastikleri, son yıllarda teknolojik yenilikler ve artan üretim kapasitesi sayesinde yarış lastiği segmentinde önemli adımlar atmıştır. Sailun lastikleri artık çok çeşitli yarış müsabakalarında yarışmacıların kullanımına sunulmuştur. Şirket, motor sporları için geliştirdiği teknolojileri günlük kullanım için binek lastik üretimine aktarmayı planlıyor. Sailun, uluslararası yarışmalara katılarak dünya çapındaki tüketiciler arasında marka bilinirliğini önemli ölçüde artırmayı ve Avrupa ve küresel pazarlarda büyüme için yeni fırsatlar yaratmayı umuyor.