Dunlop All Season 2 Dört Mevsim Lastikleri Yola Çıktı 1

Dunlop All Season 2 Dört Mevsim Lastikleri Yola Çıktı

Dunlop lastikleri, bu yılın en son yeniliği olan Dunlop All Season 2 dört mevsim lastiği serisini tanıttı. Bu yeni nesil dört mevsim lastiği, pazarda gelişmekte olan değer segmentinden önemli bir pay almak için stratejik olarak konumlandırılmıştır. Dört mevsim lastik pazarının 2023-2028 yılları arasında yıllık %2 ila %3 oranında büyüyeceği tahmin edilirken, Dunlop yeni ürünüyle bu fırsattan yararlanmayı hedefliyor. All Season 2’nin tedariği Şubat ayında başladı ve 2024 yılı boyunca tedariğin kademeli olarak artması bekleniyor. Lastik, 14 ila 19 inç arasında değişen 59 farklı SKU’da sunulacak ve çeşitli araç modelleri ve boyutlarıyla uyumluluk sağlayacak.

Dört Mevsim Lastiği Dunlop All Season 2 Hangi Araçlara Uygun?

Dunlop All Season 2, popüler şehir otomobilleri ve SUV’lar da dahil olmak üzere çok çeşitli modern araçlara hitap edecek şekilde titizlikle üretilmiştir. Dunlop dört mevsim lastikleri, güçlü performans ve dayanıklılık sunmasıyla tanınan bir üreticinin son teknoloji ürünlerini arayan seçici sürücülerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Dunlop Dört Mevsim Lastiği Nasıl Performans Sunuyor?

Dunlop lastikleri tarafından 18 ay boyunca 12.500 saatten fazla süren kapsamlı araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla desteklenen Dunlop All Season 2, farklı hava koşullarında güvenilir performans sunmayı taahhüt ediyor. Bu dört mevsim lastik, optimum işlevselliği sağlamak için zorlu yol ve simülasyon testlerinden geçirilmiştir.

Dunlop Dört Mevsim Lastiği Yol Tutuş Performansı

Dunlop All Season 2 dört mevsim lastik, rekabetçi performans ve daha uzun kilometre performansı sunmayı amaçlayan yenilikçi teknolojilerle donatılmıştır. Temel tasarım özellikleri arasında, etkili frenleme için daha fazla sertlik ve gelişmiş kar çekişini kolaylaştıran 3D bıçak biçiminde sırt deseni bulunmaktadır. Ayrıca, optimize edilmiş karkas şekli ve özenle tasarlanmış temas alanı, daha iyi stabilite, yol tutuşu ve sırt aşınmasının uzun ömürlü olmasına katkıda bulunur.

Dunlop Tüketici Avrupa Pazarlama Direktörü Sonia Leneveu, lastiğin üstün teknolojisini ve farklı hava koşullarına hazırlıklı olmaya önem veren Avrupa’daki sürücüler için uygunluğunu vurgulayarak lansmandan duyduğu heyecanı dile getirdi.