Šcoda Octavia için Kumho ECSTA PS71 Yaz Lastikleri Seçildi 1

Šcoda Octavia için Kumho ECSTA PS71 Yaz Lastikleri Seçildi

Yeni nesil Scoda Octavia araçların 205/60 R16 Kumho ECSTA PS71 ultra yüksek performans lastikleri ile donatılacağı duyuruldu. Asimetrik desene sahip Kumho yaz lastiği, şirketin Güney Kore, Seul yakınlarındaki Yongin’de yer alan yeni Ar-Ge Merkezi’nde geliştirdiği ilk önemli ürünlerinden biri. Kumho ECSTA PS71, yüksek hızlarda üstün sürüş dengesi ve yağmurlu hava koşullarında güvenlik sunmak için tasarlandı. Lastik, aynı zamanda yüksek kilometre performansı ile de göz dolduruyor.

Ödüllü Sportif Performans: Kumho ECSTA PS71

Kumho ECSTA PS71, sağlam sırt blokları, güçlendirilmiş karkası ve dayanıklı topuk bölgesi ile sunuluyor. Yüksek hızlarda sürüş dengesi sağlarken direksiyon manevralarına da en hızlı ve doğru şekilde tepki verebiliyor. Yüksek manevra kabiliyeti ile öne çıkan Kumho yaz lastiği, ultra yüksek performansı ve sportif imajı vurgulayacak şekilde, yanak bölgesinde motorsporlarında kullanılan bayraklara benzer simgelere sahip. Kumho ECSTA PS71, tüm bu özellikleri sayesinde iF Tasarım Ödülü’nü almaya da hak kazandı. Lastik, hem binek hem SUV araçlarda kullanılabiliyor ve 16 ila 20 inç arasında değişen ebatlarda pazara sunuluyor.

Škoda Octavia Uzak Doğu ve Avrupa’nın En Popülerleri Arasında

Škoda’nın en çok satan modeli olan Octavia, sportif çok işlevli karakteristiği en son teknolojiyle birleştiriyor. Model, hem Uzak Doğu’da hem Avrupa’da önemli ölçüde talep gördü. Örneğin Almanya’da geçtiğimiz yılın en popüler sekizinci otomobiliydi. Octavia’nın dördüncü nesli ise şu anda Çek Cumhuriyeti’nin Mladá Boleslav kentindeki orijinal fabrikasında üretiliyor.

Škoda ve Kumho İşbirliği Güçleniyor

Kumho Lastikleri’nin kıdemli başkan yardımcısı Insoo Kim: “Lastiklerimizin dördüncü nesil Octavia için orijinal ekipman olarak seçilmiş olması önem taşıyor. Çünkü eski model son derece popülerdi ve yeni modele Avrupa pazarında daha fazla talep bekleniyor. Kumho, bunun yanı sıra; Octavia’nın yerel futbol kulübü FK Mladá Boleslav’a sponsorluk yapıyor. Umarım bu orijinal ekipman tedariği, Çek menşeili başarılı üretici ile daha güçlü bir ortaklık kurmamıza yardımcı olur. ”