225 45 r17 michelin lastik fiyatları

En Hesaplı 225/45R17 Michelin Lastik Fiyatları

Bugün en büyük lastik markalarından biri olan Michelin, 1988’de Fransa’da kurulmuştur. En yumuşak lastik seçenekleri ile ün kazanan firmanın ürünleri, bu sayede yüksek yol tutuşu, kısa fren mesafeleri ve sürüş konforu sunmaktadır. Premium lastik markası, bunu sağlamak için ürünlerin hamur bileşiğinde yüksek oranda doğal kauçuk kullanmaktadır. Lastik sırt ve yanak bölgesinin yumuşak olması, her koşulda zemine en iyi şekilde tutunmayı sağlayan esnekliği sunmaktadır. Michelin lastikler, böylece direksiyon hareketlerine de hızla karşılık vermekte; yüksek manevra kabiliyeti ve üstün viraj performansı sergilemektedir. Markaya ait ürünler, en hesaplı 225 45 R17 Michelin lastik fiyatları ile online satış platformları üzerinde bulunabilmektedir.

Hesaplı 225 45 17 Michelin Fiyatları

İnternetten lastik satışında ödeme kolaylıkları ve lastik kampanyaları yanında kimi sitelerde kapıda montaj veya anlaşmalı noktalarda montaj seçenekleri sunulmaktadır. Aynı zamanda güvenilir lastik siteleri, üretici firmadan aldıkları verileri şeffaf bir şekilde sunmaktadır. Lastiklerin teknik özellikleri, etiket değerleri gibi veriler, ayrıntılı bir şekilde açıklanmaktadır. Böylece sürüş yapacağınız bölge koşullarına uygun doğru lastik seçimi yapmanız kolaylaşmaktadır. İnternetten lastik satışı, hesaplı 225 45 17 Michelin fiyatları yanı sıra; birçok farklı avantaj da sağlamaktadır.

Avantajlı 225/45R17 Michelin Lastik Fiyatları

En sessiz lastik seçeneklerini sunan Michelin, bununla birlikte üst düzey yol tutuş performansı sağlamaktadır. Sıcak kuru asfaltta olduğu gibi ıslak zeminlerde de üstün performansa sahip Michelin yazlık lastikler, yenilikçi kauçuk teknolojileri kullanılarak geliştirilmektedir. İndirimli Michelin 225 45 17 fiyatları ile satışa sunulan ürünler arasından ihtiyaca uygun olanlar, gelişmiş e-ticaret platformları üzerinden hızla filtrelenebilmektedir. Markanın kış, dört mevsim veya yaz lastikleri çok daha geniş ürün yelpazesi ile bulunabilmektedir. Michelin Pilot Sport 4 ve Primacy serileri içerisinde yazlık lastik alternatifleri yer almaktadır.

Michelin Alpin 6 ise avantajlı 225/45R17 Michelin lastik fiyatları ile satın alınabilecek kış lastikleri içerisindedir. Kışlık Michelin lastikler; 7 dereceden düşük sıcaklıklarda karlı, buzlu, kuru ve ıslak zeminlerde yüksek performansa sahiptir. Kauçuk bileşikleri ve desen tasarımları, zorlu koşullarda kullanım için geliştirilmektedir. Firmanın kauçuk teknolojileri alanındaki yıllara dayanan deneyimi, en iyi dört mevsim lastik seçeneklerini sunmasını da sağlamaktadır. Michelin CrossClimate serisi, 4 mevsim lastikler içerisinde yeni bir dönem başlatmıştır. Kış koşulları için test edilerek 3PMSF sertifikası ile onaylanan lastik, 365 gün kullanım için uygundur.