En Prestijli Tedarikçi Ödülünü Goodyear Lastikleri Aldı 1

En Prestijli Tedarikçi Ödülünü Goodyear Lastikleri Aldı

Goodyear lastikleri, DAF’ın Tedarikçi Performans Yönetimi (SPM) Programında üst üste ikinci kez ‘Master’ Uzman derecesine ulaştı. Goodyear, 2022 Tedarikçi Performans Yönetimi Programında DAF tarafından en yüksek ‘Master’ derecesini elde ettiğini duyurarak gururunu kamuoyuna aktardı. Bu, DAF’ın Goodyear lastikleri ile en prestijli tedarikçi ödülüyle ödüllendirdiği üst üste ikinci yıl oldu.

Goodyear Lastikleri İçin Olumlu Değerlendirme Yapan DAF Nedir?

En prestijli lastikler için değerlendirme de bulunarak ödüllendiren DAF, her yıl tedarikçilerini Tedarikçi Performans Yönetimi Programı (SPM) kapsamında ürün geliştirme, operasyon desteği ve iş uyumu açısından değerlendiriyor. Tedarikçiler Achiever, Leader ve Master (Uzman) statülerine ulaşabilmektedir. ‘Uzman’ unvanı, üstün performans gösteren ve DAF ile iş birliğini geliştirmeye kendini adamış tedarikçiler için özel olarak veriliyor.

Goodyear EMEA Genel Müdürü Gelişmeler Adına Neler Söyledi?

Goodyear lastikleri OE Trucks EMEA Genel Müdürü Frank Titz: “Goodyear lastikleri, DAF’tan üst üste ikinci kez bu ödülü almaktan onur duyuyor. Bu ödül, ekiplerimizin ürün geliştirmeye ve operasyon desteğinde mükemmellik sağlamaya odaklanan güvenilir iş ortakları olduğunu teyit ediyor. DAF’ın takdiri, Goodyear lastik firması için tedarikçi-müşteri ilişkisinin gücünü bir kez daha ortaya koyuyor.” Açıklamasında bulundu.