Falken Lastikleri Auto Paris 2022 Ticaret Fuarına E-Mobilite Çözümleriyle Katıldı 1

Falken Lastikleri Auto Paris 2022 Ticaret Fuarına E-Mobilite Çözümleriyle Katıldı

Falken lastikleri, 18 – 22 Ekim 2022 tarihleri arasında Fransa’nın Paris şehrinde düzenlenen Equip Auto 2022 ticaret fuarında yer aldı. Binek araçlar, SUV’ler, ticari araç ve ağır vasıtalar için önemli gördüğü birçok lastik çeşitliliğini 100 metrekare standında sergiledi. Falken, Japonya merkezlidir. Yılda yaklaşık 116 milyondan fazla lastik satışına sahip olup, dünyanın en büyük beşinci lastik üreticisidir. Üreticisi Sumitomo Rubber Industries Ltd.’ye aittir.

Falken ‘’e.ZIEX’’ Modeliyle Enerji Verimliliği Üzerine Yoğunlaşıyor

Elektrikli araçlar için özel olarak gelştirilen ilk lastik olan Falken ‘’e.Ziex’in bir örneği, 2023 yaz sezonunda Avrupa’nın araç segmentine yönelik ilk satış sonrası lastik olarak piyasaya sunulacak. ‘’e.Ziex’’ modeli Sumitomo Group’un enerji verimliliği üzerine geliştirip ürettiği en dikkat çekici lastiklerden birisi olacak.

Falken Yeni Kış Lastiği Modelleri Fuarda Yer Alıyor mu?

Falken’in kış sezonu için geliştirdiği yeni modelleri Eurowinter HS02 ve Eurowinter HS02Pro’da standa sergilendi. Eurowinter HS02, popüler Eurowinter HS01’in gelişmiş versiyonu olarak yer alırken, Falken ayrıca Eurowinter HS02Pro ürününü de ilk kez görücüye çıkardı. Bu yeni model ise kış spor arabaları ve SUV tipi araçlara yönelik olacak.

Fuarda Öne Çıkan Bir Diğer Üst Düzey Model: Falken Azenis FK520

Fuarda öne çıkan diğer üst düzey model olan Falken Falken Azenis FK520, ultra yüksek performanslı özelliğiyle ilkbahardan bu yana piyasadadır. Bir önceki modeli Falken Azenis FK510 lastiğinin başarısının üzerine geliştirilmiştir.

Falken Lastikleri Fransa Satış Müdürü Laurent Crampette yorumda bulunarak: ‘’ Son yıllar, Equip Auto’nun sadece birinci sınıf üretim lastiklerimizi sergilemek için değil, aynı zamanda yenilikçi teknolojinin, geleceği hedeflemek ve bunu sunabilmek için ne kadar önemli bir platform olduğunu göstermiştir. Uzun bir aradan sonra iş ortaklarımızla tekrar bir araya gelebilmek heyecan vericiydi.’’

Falken, ‘’Sumitomo Lastikleri’’ ismiyle ek ürünler sunar. İkinci marka, hassas mühendisliği ve en yüksek kaliteyi uygun fiyatla bir araya getirir. Mevcuttaki Sumitomo Lastikleri çeşitliliğinden birisi de Paris’te sergilendi.

Falken oto lastik fuar standı, Salon 2.1’de A 055 numara ile ziyaretçilerini ağırladı.