Goodyear TruckForce Ödülü Kazananlarını Açıkladı 1

Goodyear TruckForce Ödülü Kazananlarını Açıkladı

Goodyear, TruckForce Mükemmellik Ödülü ikinci çeyrek kazananlarını açıkladı. Premium lastik üreticisinin düzenlediği TruckForce Mükemmellik Ödülleri programı, tüm Avrupa TruckForce ağındaki olağanüstü hizmeti takdir etmek için bu yılın başlarında başlatıldı. Kazananların tümü; yeni teknolojilerin benimsenmesi, geliştirme ve eğitimin uygulanması, liderlik inisiyatifi gösterilmesi ve sürdürülebilirliği göz önünde bulundurarak yeni operasyonel başarılar elde edilmesi gibi yüksek performansın sağlanmasında olağanüstü bir yaklaşım sergiledi.

Goodyear TruckForce Üyeleri Güçlü Performans Sundu

2021 İkinci Çeyrek Goodyear TruckForce Hizmet Mükemmelliği Ödülleri’nin kazananları arasında Birleşik Krallık, Polonya, Fransa, Macaristan ve İspanya’daki servis ortakları yer alıyor. İlk olarak, İngiltere merkezli bir lastik montaj hizmeti olan Barking Tire Services, Goodyear Total Mobility paketini ve yeni müşterilerle çevrimiçi Goodyear eJob sürecini uygulamada güçlü işbirliği nedeniyle ödüllendirildi. Londra bölgesinde bulunan ekip, aynı zamanda inanılmaz derecede yoğun bir dönemde yüksek düzeyde yol yardımı sağlama konusunda esneklik göstererek müşterilere tutarlı ve en üst kalitede hizmet sundu. Benzer şekilde; Polonyalı servis sağlayıcı Wulgumex, Goodyear filo ekibiyle yakın işbirliği sağladı ve bu çeyrekte yeni filo müşterileri çekti. Ayrıca ServiceLine24h kapsamı ile güçlü bir güvenilirlik sergiledi.

Goodyear eJob Kullanıcıları da Ödüllendirildi

İkinci olarak, uluslararası Vulco ağındaki iki ortak, üstün hizmet için premium lastik üreticisi tarafından tanındı. Fransız Vulco DOME, stratejik açıdan önemli bir şube açarak TruckForce’un orta Fransa’daki kapsamını iyileştirdi ve Clermont-Ferrand bölgesindeki müşterilerin hizmet sürelerini kısalttı. Franchise, 2020’deki TruckForce kalite denetiminde mükemmele yakın bir puan almanın yanı sıra; Fransa’da Goodyear eJob kullanımında da liderlik yaptı. İspanyol ortak Navaliegos Motor, operasyonlarını genişletirken denetimde de çok yüksek performans sundu. Goodyear Proaktif Çözümler perakende modeli ve ilk Goodyear TPMS (Lastik Basıncı İzleme Sistemi) sözleşmesini yerel bir filoya teslim etti. Son olarak, Budapeşte yakınlarındaki Macar Premio ortağı Kiss Gumi, beşinci ödül sahibi olarak seçildi. Doğu Avrupa’nın önde gelen Goodyear eJob kullanıcılarından biri olarak, uluslararası müşterilere Goodyear’ın etkileyici filo destek paketini güçlendiren yüksek kaliteli hizmet kapsamı sağlıyorlar.

Premium Lastik Üreticisi Partnerlerini Destekliyor

Premium lastik üreticisinin Ticari Avrupa Ağ ve Servis Müdürü Adam Stanton: “Goodyear TruckForce Mükemmellik Ödülleri, yüksek performanslı ağımızın üyelerini tanımamızı ve ödüllendirmemizi sağlıyor. Ortaklarımızın yenilikçi çözümler sağlamada ve bunun sonucunda yeni filolar kazanmada nasıl beklentilerin ötesine geçtiğini görmek ilham verici. İkinci çeyreğin kazananları, iş inovasyonu yoluyla sorunsuz operasyonların sağlanmasına vurgu yapılarak seçildi. Goodyear ağının genişletilmesine ve işletmelere tek noktadan lastik ve filo yönetimi olan Goodyear Total Mobility’yi seçmeleri için güçlü bir neden sağlamaya olağanüstü bir katkı sağladı.”