Hankook Dynapro AT2 Xtreme Lastikler Neden Ödül Aldı? 1

Hankook Dynapro AT2 Xtreme Lastikler Neden Ödül Aldı?

Hankook Dynapro AT2 Xtreme lastikler, “Good Design Tasarım Ödülü” kazandı. Şu anda Kuzey Amerika’da satışta olan Hankook AT lastik, uzun kilometre ömrü ile öne çıkıyor. Agresif desen tasarımı ile hem arazi hem otoyol koşullarında yüksek çekiş gücünü sürdürüyor.

Yeni Hankook Dynapro AT2 Xtreme Özellikleri Neler?

Hankook Dynapro AT2 Xtreme, Kuzey Amerika’da 60 bin km garantisi ile satışa sunuldu. Lastiğin yanak kısmında yüksek derinliğe sahip bloklar yer alıyor. Çapraz birleşime sahip omuz blokları ile birlikte bu tasarım, off-road koşullarında yüksek çekiş gücü sağlıyor. Aynı zamanda kesilme ve aşınmaya karşı dayanıklılık sunuyor. Hankook AT lastik, geniş diş aralıkları ile suyu hızla tahliye ediyor ve çamuru dişleri arasından atıyor. Bu sayede suda kızaklama riski de minimize ediliyor.

Hankook Dynapro AT2 Xtreme AT Lastik Kışın Kullanılır Mı?

Hankook Dynapro AT2 Xtreme, özel oluk tasarımı ve kılcallar ile ıslak ve karlı zeminlerde ek çekiş gücü sağlıyor. Yeni Hankook AT lastik deseninin yanak kısmında 3 Zirveli Dağ üzerinde Kar Tanesi (3PMSF) sembolü bulunuyor. Bu sembol, ürünün zorlu kış koşullarında da kullanılabileceğini gösteriyor. Lastikler, 3PMSF sertifikasına sahip olmak için 0 dereceden düşük sıcaklıklarda, karlı zeminlerde bağımsız kuruluşlarca test ediliyor. Yeni Hankook arazi lastiği deseninin yanak kısmında bulunan bu işaretleme, aynı zamanda kış ve gerçek 4 mevsim lastikler üzerinde bulunuyor.