Michelin Xtra Load OTR Serisine İki Yeni Lastik Ekleniyor 1

Michelin Xtra Load OTR Serisine İki Yeni Lastik Ekleniyor

Yeni tanıtılan iki OTR lastiği ile Michelin Xtra Load serisi tamamlanıyor. Yeni lastikler, ekipman operatörlerine daha fazla yük taşıma kapasitesi ve saat başına ekstra mesafe sağlıyor. Yeni Michelin Xtra Load Protect tasarlanırken hasarlara karşı direnç ve dış etkenlere karşı korunaklılık öncelik olarak belirlendi. Lastik, genellikle taş ocaklarında ve şantiyelerde zorlu koşullarda kullanılmak üzere geliştirildi. Michelin OTR lastiği; sert keskin ve aşındırıcı yüzeylere karşı dayanıklı yapıya sahip. Diğer bir yeni lastik olan Michelin Xtra Load Grip ise çekiş gücünü optimize etmek için tasarlandı.

Michelin Xtra Load Protect Yüksek Dayanıklılık Sağlıyor

Yeni Michelin Xtra Load Protect, diğer avantajların yanı sıra arttırılmış sırt ömrü, daha fazla sırt hacmi ve temas yüzeyi boyunca gelişmiş basınç dağılımı sağlıyor. Birbirine kenetlenen sırt blokları, ısı dağılımını iyileştiriyor. Yeni Michelin OTR lastik, hem daha yüksek hızlarda hem daha soğuk hava koşullarında kullanılabiliyor. Lastik içindeki korozyona dayanıklı teller, dış etkenlere karşı dayanıklılığı arttırıyor.

Michelin Xtra Load Grip Optimum Çekiş Gücü Sunuyor

Marka yetkilileri, Michelin Xtra Load Grip lastiklerin özellikle kaygan yokuşlarda optimum çekiş sağlamak için tasarlandığını belirtiyor. Michelin OTR lastik, yumuşak ve kaygan zeminler üzerinde daha iyi frenleme, viraj alma ve hızlanma için %30 daha fazla oluğa sahip. Aynı zamanda zeminle daha fazla temas etmesini sağlayan bir bileşik ile sunuluyor. Michelin Xtra Load serisi yeni lastikler, 18.00R33 ve 24.00R35 ebatlarında üretiliyor.