Michelin Kamyon Lastikleri İçin Yeni Merkez Açıldı 1

Michelin Kamyon Lastikleri İçin Yeni Merkez Açıldı

Michelin kamyon lastikleri için Rusya’da yeni bir merkezin açılışını gerçekleştirdi. Aralık 2021’in sonunda, M4 Don federal otoyolunun hemen yakınında bulunan kamyon / otobüs lastiği merkezinin resmi açılışı Voronezh’de gerçekleşti. Lastik merkezini Michelin standartlarına getirmek için modernize etmeye karar veren CAM-MB LLC ile işbirliği içinde Michelin ortaklık programına yeni bir üye eklendi.

Michelin Kamyon Lastikleri için Eksiksiz Servis Sunuluyor

Michelin kamyon lastikleri merkezi, filoların rota planlamasını optimize etmesine izin veriyor. Aynı zamanda M4 otoyolu boyunca hareket eden bir nakliye hizmetine erişim sağlıyor. SAM-MB LLC’nin kamyon / otobüs lastiği merkezi, tüm teknik düzenlemelere ve Michelin standartlarına uygun ekipmanlarla donatılıyor. Michelin ortak ağına katılmaya hazırlanan merkezde yeni bir resepsiyon alanı ve servis operasyonları sırasında sürücülerin dinlenebileceği bir alan da bulunuyor.

Yeni Michelin kamyon lastikleri merkezi, müşterilerine eksiksiz bir ürün yelpazesi sunuyor. Merkezin uzmanları, her ziyaretçi için rapor ve önerilerle aracın lastiklerini ücretsiz incelemeye hazır. Aynı zamanda 4 lastik için şehir genelinde ücretsiz lastik montajı ve teslimatı yapılıyor. Tüm bu işlemler de garantiye dâhil ediliyor. Michelin Ortak Programı, Doğu Avrupa Bölgesi’nde faaliyet gösteriyor. Michelin bugüne kadar Rusya, Beyaz Rusya, Kazakistan ve Ukrayna’da 50 şirketle anlaşma imzaladı.

Michelin Kamyon Lastikleri Özellikleri

Michelin kamyon lastikleri; ön aks, treyler ve çeker aks için sunulan seçeneklerden oluşuyor. Premium lastik üreticisi ve sektör devi Michelin, her alanda olduğu gibi kamyon / otobüs lastiği segmentinde de yüksek kalite sunuyor. Üstün yol tutuşu, güçlü frenleme ve yüksek çekiş gücü sağlayan bu lastikler, aynı zamanda ağır yüklere karşı da oldukça dayanıklı. Markanın farklı saha ve sürüş koşulları için geniş ürün yelpazesi ve ürün özellikleri internet üzerinden de şeffaf bir şekilde incelenebiliyor. Markanın öne çıkan lastikleri arasında aşağıdaki desenler yer alıyor:

  • Michelin X Multi D (Asfalt Çeker)
  • Michelin X Multiway XZE / XZE 3D (Asfalt Düz)
  • Michelin Multiway XDE 3D (Asfalt Çeker)
  • Michelin X Line Energy D