Michelin Tweel UTV Ürün Serisi Genişliyor 1

Michelin Tweel UTV Ürün Serisi Genişliyor

Michelin Tweel UTV serisi, ağır taşıma kapasitesine sahip araçların ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirildi. Yeni 26X11N14 Michelin UTV lastiği, dayanıklı yapısı ile öne çıkıyor. Fransız premium lastik markası tarafından geliştirilen ürün, şimdi 2,8 inç daha geniş. Aynı zamanda daha önce piyasaya sürülen 26X9N14 boyutlu modelden %85 daha fazla olan 600 kg taşıma kapasitesine sahip. Tweel, premium markanın yenilikçi havasız lastik serisi. Havasız lastikler, birçok avantaj sunmanın yanı sıra jant gibi ekstra tertibatlara olan ihtiyacı da ortadan kaldırıyor.

Michelin Tweel Lastiklerin Avantajı Nedir?

Yeni Michelin UTV lastiği, 100 km / s hız derecelendirmesine sahip. Bu, önceki desen Michelin Tweel 26X9N14 ile tamamen aynı. Yeni premium lastik, çok çeşitli UTV araçlara takılabilmesi için beş farklı montaj tipinde sunuluyor. Michelin havasız lastik, geleneksel hava basıncı ile çalışan lastiklerle aynı performans seviyelerini sunuyor. Bununla birlikte herhangi bir montaj ekipmanına ihtiyaç duymadan kolayca takılabiliyor. Daha dayanıklı yapıya sahip olan Michelin Tweel lastikler, delinmeye karşı dayanıklı olduğu gibi hava basıncı takibi de gerektirmiyor.

Michelin Havasız Lastik Pazar Kapsamı Genişliyor

Michelin Tweel Teknoloji İş Direktörü Tony Marconi: “Yeni Michelin UTV lastiği serisi; inşaat, peyzaj ve kiralık filo pazarları için kapsamımızı daha da genişletiyor. Michelin Tweel ürün serisinin başarısı inanılmazdı ve bu son teklifin müşterilerimizin daha da üretken olmalarına ve işletme maliyetlerini daha da verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmaya devam edeceğini biliyoruz. Bu yeni boyut, bugün hizmette olan birçok mevcut UTV için gerekli. Yeni havasız lastik, bize daha fazla pazar kapsamı sağlıyor ve yapılması amaçlanan iş türünü yapmak için ağır yükleri taşıyabiliyor.”