Nexen Lastikleri Manchester City ile Başarılı Ortaklığını Uzattı 1

Nexen Lastikleri Manchester City ile Başarılı Ortaklığını Uzattı

Nexen Lastikleri Manchester City Futbol Kulübü ile olan son derece başarılı ortaklığının uzatıldığını duyurdu. Bu yeni anlaşma, Nexen lastikleri tarafından Manchester City futbol kulübünün dokuz sezondur desteklediği iki kuruluş arasındaki on yılı aşkın iş birliğine işaret ediyor. Nexen Lastikleri 2015 yılından bu yana Manchester City ile güçlü bir ilişki sürdürüyor ve futbol içeriğinin ötesine geçerek toplum ve taban düzeyinde KSS programlarına aktif olarak katılıyor. NEXEN TIRE, 2017’den içinde bulunduğumuz sezona kadar, bir Premier Lig Kulübü için ilk kez elde edilen bir başarı olarak, gururla Kulübün manşon ortağı olmuştur.

Başarılı Ortaklığı Nexen CEO’su Nasıl Değerlendirdi?

Nexen Lastikleri ve Manchester City arasındaki ortaklık, olağanüstü olmaktan başka bir şey değildir. Futbol takımı dört Premier Lig şampiyonluğu elde ederken, lastik üreticisi Avrupa fabrikasının ve Kore’de küresel merkezi Ar-Ge merkezinin kurulmasıyla küresel mobilitede yeni bir çağa öncülük etti. Nexen Lastikleri Küresel CEO’su Travis Kang, uzun vadeli ortaklığın sürdürülmesinden duyduğu heyecanı dile getirerek, karşılıklı destek ve ilham konusundaki ortak kararlılığı vurguladı. Bu iş birliği, Nexen lastik üreticisinin pazardaki varlığını ve ürün tekliflerini genişletmesiyle inovasyonu ve uluslararası büyümeyi destekleyecektir.

Pazarlama Faaliyetleri Nexen Lastikleri Tarafından Nasıl Yönetilecek?

Nexen Lastikleri ve Manchester City arasındaki genişletilmiş ortaklık, lastik üreticisinin “We Got You” marka kimliğine odaklanan pazarlama girişimlerine sürekli katılımı içerecektir. Bu taahhüt, NEXEN TIRE’ın müşterilerine, taraftarlarına ve ortaklarına olan bağlılığının altını çiziyor ve onların en üst düzeyde destek ve hizmet almalarını sağlıyor. Yaklaşan 2023/24 sezonu hazırlıklarının bir parçası olarak, Manchester City erkek takımı bu yılın temmuz ayında Nexen Lastikleri ile ana vatanı olan Güney Kore’ye seyahat edecek. Ayrıca, Manchester City iç saha stadyumundaki süper boyutlu bir LED ekran yenilenerek taraftar deneyimi geliştirilecek ve iki kuruluş arasındaki bağ daha da güçlendirilecek.