Yeni BKT İş Makinası Lastiği Skid Max SR-Skidder Tanıtıldı 1

Yeni BKT İş Makinası Lastiği Skid Max SR-Skidder Tanıtıldı

BKT iş makinası lastiği alanındaki uzmanlığından yararlanarak yol bakım işlerinde veya atık malzeme birikintilerinde kullanılan yükleyiciler ve teleskopik yükleyiciler için yeni bir ürün sunuyor. BKT Skid Max SR-Skidder, son derece ağır çalışma ortamlarında ve sert yüzeylerde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bir radyal lastik. Yeni BKT iş makinası lastiği, tamamen çelik yapısı ile zorlu koşullara karşı dayanıklılık sağlıyor.

BKT İş Makinası Lastiği Yüksek Dayanıklılığa Sahip

BKT Skid Max SR-Skidder, daha uzun lastik ömrü ve yüksek yük kapasitesi ile geliyor. Yeni BKT iş makinası lastiği iç yapısında karkas için daha fazla direnç sağlayan çelik kuşaklarla kaplı tamamen çelik bir yapı ile donatılıyor. BKT, lastik yanak kalınlığının da hasar alma ve delinme riskini azalttığını belirtiyor.

BKT Skid Max SR-Skidder Yüksek Çekiş Gücü Sunuyor

BKT Skid Max SR-Skidder, jant çevresindeki alana zarar verebilecek her türlü delinme ve darbeye karşı dayanıklılık sağlayan bir koruma ile donatılıyor. Yeni BKT iş makinası lastiği, anti-statik ve aşınmaya karşı son derece dirençli olan sırt karışımına sahip.

Aynı zamanda sırt deseninde yer alan merkezi blok tasarımı, yüksek çekiş gücü ve uzun ürün ömrünü garantilemeye yardımcı oluyor. BKT Skid Max SR-Skidder şu anda 260/70 R 12.5 (10 R 16.5) ebadında satışa sunuluyor. Ürünün Türkiye pazarına ne zaman geleceği ile ilgili bir açıklama ise henüz firma tarafından yapılmadı.